Ceny i Rezerwacja

ROWERY

Rowery

Świeradów – Zdrój i Góry Izerskie nazywane są Rowerową Krainą, a nawet Rowerowym Rajem.
Przebojem ostatnich sezonów są trasy rowerowe Single Track. Doskonale przygotowane i wyprofilowane, jednokierunkowe trasy rowerowe malowniczo poprowadzone w lasach po polskiej i czeskiej stronie Gór Izerskich zaczynają się 300 m od Hotelu Malinowy Dwór. Zróżnicowana trudność sprawia, że każdy znajdzie w nich coś dla siebie. Rodziny z dziećmi mają świetne bezpieczne miejsce na wspólną wycieczkę. Ambitniejsi cykliści  mają okazją poczuć odpowiedni poziom adrenaliny.
Góry Izerskie dają również możliwość wycieczek rowerowych w wyższych partiach gór nawet do 1100 m n.p.m. Sieć dobrze utrzymanych szutrowych i asfaltowych dróg i dróżek pozwala zwiedzić tę część Sudetów wzdłuż i wszerz. Dużym ułatwieniem jest wjazd z rowerem  Kolejką Gondolową na Stóg Izerski i rozpoczęcie wycieczki z tego szczytu. Osobom uprawiającym kolarstwo szosowe okolice Świeradowa – Zdroju oferują wiele mniej lub bardziej wymagających podjazdów. Najwyższe z nich kończą się na wysokości ponad 1000 m n.p.m.
W ofercie hotelu polecamy pakiet Aktywny rowerzysta pozwalający połączyć aktywny wypoczynek z odnową biologiczną i pielęgnacją ciała.

WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW

Dla osób, które zaczynają dopiero przygodę z rowerem i nie mają własnego sprzętu rowerowego istnieje możliwość wypożyczenia roweru KROSS w recepcji hotelu.

Wypożyczalnia czynna codziennie w godz. 8.00 – 20.00.

CENA WYPOŻYCZENIA

Dorośli do 4 godz. 50 zł   
Dorośli cały dzień 8.00 – 20.00 / 80 zł   

Dzieci do 4 godz. 30 zł   
Dzieci cały dzień 8.00 – 20.00 / 50 zł

Dla Gości posiadających własny rower hotel posiada przechowalnię.

 


 

Nasze hotele

Pozostałe marki

Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd