Ceny i Rezerwacja

RESTAURACJA & CAFE BAR

Wyśmienite posiłki serwowane przez naszego Szefa Kuchni łączące tradycyjną kuchnię polską oraz kuchnię europejską oraz profesjonalna obsługa są gwarancją zadowolenia naszych Gości.
Aby serwowane potrawy były wyjątkowe i smakowały wyśmienicie  do ich produkcji używamy jedynie świeżych, naturalnych składników oraz wkładamy w ich przygotowanie wiele serca, inwencji twórczej oraz doświadczenia.

Bóg Stworzył jedzenie, a diabeł Kucharzy...” James Joyce

Zarówno w Restauracji jak i w Kawiarni dajemy Państwu możliwość zamówienia potraw z Karty Menu dopasowanej do zmieniających się pór roku.
Polecamy przystawki, zupy i dania wegetariańskie, koktajle warzywne i owocowe.
Zachęcamy do zasmakowania naszych niepowtarzalnych dań z ryb, drobiu, wołowiny i wieprzowiny.
Restauracja oferuje bogaty wybór win z najlepszych francuskich, włoskich  i chilijskich winnic, szeroki wybór deserów oraz ciasta własnego wyrobu.

CAFE & BAR

Hotelowy Cafe & Bar to miejsce, w którym mogą się Państwo zrelaksować przy filiżance dobrej kawy, zjeść pyszne, świeżo pieczone ciasta własnego wyrobu, wyśmienite desery, a jesienią i zimą rozgrzać się gorącą czekoladą.
To miejsce wyciszenia, gdzie nasi Goście w ciągu dnia mogą poczytać książkę lub przejrzeć prasę przy dźwiękach muzyki w scenerii zieleni i przyrody, a wieczorami skosztować win z różnych stron świata oraz drinków i koktajli przygotowanych na bazie sezonowych produktów.

RESTAURACJA A'LA KARTE POLECA

Nasze hotele

Pozostałe marki

Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd